Profesionální odposlech mobilního telefonu – jak funguje a pro koho je určen?

Jak pracuje monitorování mobilních telefonů a jakými možnosti disponují odposlechy mobilních telefonů? Vše Vám vysvětlíme v sérii našich článků, které budeme na pokračování publikovat. Postupně se dozvíte obecné informace o odposlechu mobilních telefonů i bližší podrobnosti o našem profesionálním řešení pro odposlech mobilu SpyTel.

Jak obecně funguje odposlech mobilního telefonu

Do mobilního telefonu je naistalován software, který dálkově komunikuje se serverem nebo posílá SMS zprávy/e-maily na jiný mobilní telefon. Software může být jednoduchá viditelná aplikace umožňující pár funkcí nebo zcela propracovaný skrytý software umožňující kompletní monitoring, jako např. odposlech mobilního telefonu SpyTel.

Takovéto pokročilé řešení komunikuje se vzdáleným uložištěm (serverem) datově přes mobilní internet nebo přístupový bod sítě wifi. Zároveň lze některé informace jako je například přesná poloha telefonu zasílat přímo na jiný mobilní telefon.

Veškerá komunikace probíhá zcela skrytě a nenápadně tak, aby uživatel nic nezaznamenal. Veškerá data odeslaná telefonem na server jsou zpracována, roztříděna podle kategorií a vyhodnocena.

Pokud má uživatel nastavena upozornění na nějaké události, které nastanou (například na SMS zprávu od určitého odesílatele, konkrétní telefonní hovor nebo zprávu na sociální siti Facebook obsahující nastavené klíčové slovo), přijde mu tato informace na e-mail.

Uživatel má na serveru vytvořen svůj vlastní zabezpečený účet, do kterého má přístup pouze on. Po přihlášení ke svému účtu má přístup ke všem informacím a možnost nastavovat na dálku chování monitorovacího softwaru podle vlastních požadavků.

Systém je vytvořen jako webová aplikace přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu, podobně jako e-mailová schránka nebo internetové bankovnictví.

Pro koho je odposlech mobilu určen?

Odposlech mobilního telefonu je určen výhradně pro dohled nad vlastními dětmi nebo svěřenými osobami. V mnoha případech je však využíván i k jiným osobním  či obchodním účelům. Takovými případy mohou být například prevence nebo odhalení partnerské nevěry, zjištění způsobu chování zaměstnanců při nakládání s firemním majetkem a know-how, odhalení krádeží, úplatků, úniku důvěrných podnikových informací, chování konkurence apod.

Zvolte profesionální řešení SpyTel

Hledáte spolehlivé diskrétní řešení, které monitoruje všechny dostupné funkce? Naši nabídku naleznete na stránce Odposlech mobilního telefonu – mobilu.

V dalším díle se dozvíte

V dalším díle vám odhalíme, jakým způsobem lze pomocí řešení pro odposlech telefonu monitorovat sociální sítě jako Facebook a sociální komunikátory jako jsou například SkypeWhat`s App nebo Viber. Odposlech mobilního telefonu SpyTel je však schopen sledovat i méně známé chatovací aplikace jako WeChat, Line, BBM, Snapchat nebo Hangouts.

Profesionální řešení pro odposlech mobilu SpyTel

Naši nabídku odposlechů mobilních telefonů naleznete na stránce Odposlech mobilního telefonu.

Chcete se o možnostech odposlechu mobilních telefonů dozvědět ještě více? Přečtěte si naše další články věnované tomuto tématu: