Profesionální odposlech mobilního telefonu – jak funguje a pro koho je určen?

Jak pracuje monitorování mobilních telefonů a jakými možnosti disponují odposlechy mobilních telefonů? Vše Vám vysvětlíme v sérii našich článků, které budeme na pokračování publikovat. Postupně se dozvíte obecné informace o odposlechu mobilních telefonů i bližší podrobnosti o našem profesionálním řešení pro odposlech mobilu SpyTel.

Jak obecně funguje odposlech mobilního telefonu

Do mobilního telefonu je skrytě naistalován software, který monitoruje veškerou aktivitu uživatele a data odesílá na zabezpečený webový účet. Software může být jednoduchá viditelná aplikace umožňující pár funkcí nebo zcela propracovaný skrytý odposlechový software umožňující kompletní monitoring, jako např. odposlech mobilního telefonu SpyTel.

Takovéto pokročilé řešení komunikuje se vzdáleným uložištěm (serverem) datově přes mobilní internet nebo přístupový bod sítě wifi

Veškerá komunikace probíhá zcela skrytě a nenápadně tak, aby uživatel nic nezaznamenal. Veškerá data odeslaná telefonem na server jsou zpracována, roztříděna podle kategorií a vyhodnocena.

Pokud má uživatel nastavena upozornění na nějaké události, které nastanou (například na SMS zprávu od určitého odesílatele, konkrétní telefonní hovor nebo zprávu na sociální siti Facebook obsahující nastavené klíčové slovo), přijde mu tato informace na e-mail.

Uživatel má na serveru vytvořen svůj vlastní zabezpečený účet, do kterého má přístup pouze on. Po přihlášení ke svému účtu má přístup ke všem informacím a možnost nastavovat na dálku chování odposlechového softwaru podle vlastních požadavků.

Systém pro odposlech telefonu je vytvořen jako webová aplikace přístupná z jakéhokoliv počítače, tabletu nebo mobilního telefonu s připojením k internetu, podobně jako e-mailová schránka nebo internetové bankovnictví.

Pro koho je odposlech telefonu určen

Odposlech mobilního telefonu je určen výhradně pro dohled nad vlastními dětmi nebo svěřenými osobami. V mnoha případech je však využíván i k jiným osobním  či obchodním účelům. Takovými případy mohou být například prevence nebo odhalení partnerské nevěry, zjištění způsobu chování zaměstnanců při nakládání s firemním majetkem a know-how, odhalení krádeží, úplatků, úniku důvěrných podnikových informací, chování konkurence apod.

Profesionální řešení pro odposlech telefonu SpyTel

Hledáte spolehlivé diskrétní řešení pro odposlech chtrého telefonu, které monitoruje všechny dostupné funkce? Naši nabídku naleznete na stránce Odposlech mobilního telefonu – mobilu.

V dalším článku vám odhalíme, jakým způsobem lze pomocí řešení pro odposlech telefonu monitorovat sociální sítě jako Facebook a aplikace pro komunikaci jako jsou například SkypeWhat`s App nebo Viber. Odposlech mobilního telefonu SpyTel je však schopen sledovat i méně známé aplikace jako WeChat, Line, BBM, Snapchat nebo Hangouts.