Odposlech Android – jak se dostat k informacím z chytrého mobilního telefonu

Jedním ze způsobů, jak se dostat k důvěrným osobním informacím, je odposlech chytrého telefonu. V tomto článku se zaměřujeme na odposlech mobilů s operačním systémem Android. Přečtěte si, zda je pro běžného uživatele odposlech mobilu dostupný a jak je jeho instalace náročná. 

Jedním ze způsobů, jak se dostat k důvěrným osobním informacím, je odposlech chytrého telefonu. V tomto článku se zaměřujeme na odposlech mobilů s operačním systémem Android. Přečtěte si, zda je pro běžného uživatele odposlech mobilu dostupný a jak je jeho instalace náročná. 

Cenné informace k nezaplacení

V mnoha případech může nastat situace, kdy byste se potřebovali dostat k informacím, které vám mohou pomoci vyřešit naléhavý problém, učinit zásadní rozhodnutí nebo zjistit pravý stav věcí. Jejich získání je však velmi obtížné a rizikové, ne-li nemožné. Jedním z řešení, jak zjistit tyto důležité informace je odposlech mobilního telefonu. Dnešní chytré mobilní telefony jsou ideálním zdrojem obrovského množství informací všeho druhu.

Jak na odposlech mobilního telefonu s operačním systémem Android

Dnešní díl seriálu o odposlechu mobilních telefonů je zaměřený na odposlech zařízení s nejrozšířenějším operačním systémem Android. Pokud si jako běžný smrtelník nemůžete data vyžádat přímo od operátora ani nevlastníte specializovanou techniku v řádu několika milionů, je pro vás jedinou možností využít některé z komerčních řešení. Takových řešení je celá řada a v principu fungují tak, že si zakoupíte odposlechový software, který si do telefonu nainstalujete buď sami, nebo si ho necháte odborně implementovat. Zde záleží na vaší technické zručnosti a na konkrétním řešení, pro které jste se rozhodli.

Odposlech Android – jak vypadá instalace krok po kroku

U většiny řešení pro odposlech mobilního telefonu s operačním systémem Android je nutné nejprve provést tzv. root, což je odemknutí operačního systému neoficiální cestou. Získáme tím plný privilegovaný přístup k linuxovému jádru a otevře se nám cesta k úpravám a zásahům, které je potřeba udělat. Následně se provede instalace speciální aplikace. Tu je nutné řádně otestovat, optimálně nastavit a doladit případné detaily. Správně implementované monitorovací řešení není v systému Android nijak viditelné a ani zkušenější uživatel ho neodhalí.

SpyTel – profesionální řešení pro odposlech telefonů Android

Námi nabízené řešení SpyTel běží po správně provedené instalaci zcela skrytě a diskrétně. Zkušenějším uživatelům a uživatelům, kteří si chtějí službu vyzkoušet po kratší dobu, nabízíme možnost instalace svépomocí. Ta probíhá tak, že vám zašleme speciální instalační balíček se všemi instrukcemi k instalaci a podrobným manuálem k používání. K dispozici je v případě obtíží také telefonická technická podpora. Nejtěžším krokem bývá podle našich zkušeností provedení rootu a ne vždy se to zákazníkům podaří. Proto nabízíme instalaci od našeho technika, který vám telefon kromě provedení rootu a instalace odposlechového řešení také nastaví podle vašich požadavků a všechny funkce otestuje. Součástí je také školení jak odposlech mobilního telefonu používat a na co si dát pozor.

Naši nabídku odposlechů mobilních telefonů naleznete na stránce Odposlech mobilního telefonu.

Do jakých Android telefonů je možné nainstalovat odposlech?

V podstatě jsou podporovány všechny telefony s operačním systémem Android. Jsou však telefony, u kterých může být funkčnost monitorování omezena. Vždy doporučujeme kompatibilitu konkrétního modelu konzultovat. Jako příklad podporovaných telefonů můžeme například uvést tyto typy: Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S8 Note, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Redmi 5A, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 Neo, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note, Sony Xperia L, Sony Xperia Z1, Sony Xperia Z2, Sony Xperia Z3, Sony Xperia Z3 Compact, LG G2, LG G3.