Nové možnosti odposlechu mobilního telefonu

Od našeho posledního článku o možnostech a nových funkcích řešení pro odposlech telefonu SpyTel uplynul už nějaký čas. Pojďme se podívat co nového přibylo a k jakým dalším datům je možné se pomocí odposlechu telefonu dostat. Od první verze, kdy se na trhu objevily první chytré telefony, se toho změnilo neuvěřitelně mnoho a monitorovací software SpyTel prošel obrovským vývojem. Dnes je možné sledovat na telefonu téměř veškerou aktivitu uživatele a výčet všech funkcí je opravdu pestrý.

Odposlech telefonu - záznam stisknutých kláves

Umožňuje zaznamenat všechny stisknuté klávesy (textové znaky) mobilního telefonu. To znamená všechno, co uživatel napíše. Emaily, Facebook chat, SMS zprávy, vyhledávání v internetovém prohlížeči, přihlašovací jména, hesla apod.

Zejména důležitá je tato funkce pokud se uživatel přihlašuje k emailovému účtu z okna internetového prohlížeče. V takovém případě se totiž emaily nezaznamenávají standardně jako kdyby byla použita aplikace Email nebo Gmail. Díky záznamu veškerých napsaných znaků bez ohledu na použitou aplikaci máte však veškeré údaje nyní k dispozici.

Zachytíte také veškerá přihlašovací jména a hesla, která uživatel v telefonu zadá.

Skrytý záznam videa mobilního telefonu

Kromě funkce vzdáleného pořizování fotografií můžete nyní skrytě na dálku zaznamenat i video se zvukem. Ve webovém systému pro odposlech telefonu jednoduše zadáte příkaz, že chcete nahrát požadovanou délku videa a mobilní telefon provede záznam. Po dokončení se video odešle na server a vy si ho můžete stáhnout a zobrazit.

Snímky obrazovky - sledování aktivity uživatele v aplikacích

Řešení SyTel pro odposlech telefonu umožňuje nově pořizovat snímky (obrázky) plochy z jednotlivých aplikací. Máte tak přehled, co  a jak uživatel používá na první pohled a nemusíte složitě dohledávat souvislosti mezi jednotlivými daty jako například stisknuté klávesy, textový výpis sms zpráva apod.

Odposlech VoIP hovorů

Pokud uživatel používá pro hlasovou komunikaci Skype, Viber, What's App, Facebook messenger nebo jinou aplikaci, není problém nyní zjistit celý obsah konverzace. Hovory se automaticky zaznamenávají na serveru. Můžete si je jednoduše stáhnout a poslechnout.

Podrobné informace o řešení pro odposlech telefonu SpyTel najdete na www.topspy.cz/odposlech-telefonu