Webové stránky používají pro ulehčení práce s webem a pro statistické účely soubory cookies (více informací).

Nahrávání telefonních hovorů iPhone - dlouho očekávaná funkce je konečně zde

S radostí oznamujeme, že jako první na trhu přicházíme s funkcí, na kterou řada našich zákazníků čekala. Nahrávání telefonních hovorů u telefonů iPhone je nyní konečně k dispozici. Dlouhou dobu si vývojáři lámali hlavu nad tím, jakým způsobem překonat technické obtíže, které bránily nahrávání telefonních hovorů, jak je tomu běžně u přístrojů s operačním systémem Android. Řešení se však jako vždy našlo a my nyní můžeme nabízet stejné funkce pro telefony s operačním systémem Android i iOS (telefony iPhone a tablety iPad).

Jak na skrytý odposlech sociálních sítí na mobilním telefonu?

Zajímá vás, zda je možné monitorovat aktivitu uživatele mobilního telefonu na sociálních sítích? Chcete se dozvědět, jaká data lze sledovat a jak je takový odposlech náročný? Vše se dozvíte v tomto druhém článku naší série o možnostech odposlechu chytrých mobilních telefonů.

Profesionální odposlech mobilního telefonu – jak funguje a pro koho je určen?

Jak pracuje monitorování mobilních telefonů a jakými možnosti disponují odposlechy mobilních telefonů? Vše Vám vysvětlíme v sérii našich článků, které budeme na pokračování publikovat. Postupně se dozvíte obecné informace o odposlechu mobilních telefonů i bližší podrobnosti o našem profesionálním řešení pro odposlech mobilu SpyTel.

Odposlechy TopSpy.cz přejí mnoho úspěchů v roce 2015

Děkujeme všem našim zákazníkům za jejich nákupy v roce 2014 a přejeme všechno dobré i v nadcházejícím roce. Rok 2014 byl pro nás úspěšný, krátké shrnutí naleznete níže v článku. Rovněž chceme poděkovat také našim zaměstnancům a spolupracovníkům, bez jejichž práce a pomoci bychom toho tolik nezvládli.

Jsme TopSpy.cz - český spyshop s odposlechy a špionážní technikou

Představujeme Vám náš specializovaný elektronický obchod se špionážní technikou a produkty pro ochranu před odposlechy s názvem TopSpy.cz. Kromě nabídky detektivní techniky najdete v naší nabídce také služby pro kompletní bezpečnost - vyhledávání odposlechů a odborná školení. Náš spyshop nabízí řadu doplňkových služeb, rozšířené záruky, bezplatné poradenství a plnou technickou podporu.