• Okamžité dodání – ihned ke stažení
 • Snadná a rychlá instalace bez rootu
 • Technická podpora 24/7
 • Přístup odkudkoliv – mobilní aplikace Android / iOS
 • Přenositelné na jiný telefon
 • Nevyžaduje stálé připojení k internetu

Profesionální odposlech telefonu SpyTel

SpyTel je moderní spolehlivý software určený pro zcela skrytý odposlech telefonu a tabletu, díky kterému získáte dokonalý přehled o veškeré komunikaci a aktivitě.

Instalace je jednoduchá a rychlá a nevyžaduje root telefonu (OS Android). Nabízíme jedno řešení se všemi dostupnými funkcemi. Stačí si jen vybrat dobu, po kterou ho budete chtít využívat.

Zobrazit nabídku a koupit

Android - příklady podporovaných telefonů

Podporujeme většinu  mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android, včetně dual SIM telefonů a novinek jako Samsung Galaxy S9 nebo Samsung Galaxy S9+. Pro některé nadstandardní funkce je nutné provést odemčení systému, tzv. root. Více informací se dozvíte v sekci „Časté otázky“.

Apple – příklady podporovaných telefonů

Odposlech telefonu je možné naistalovat na produkty Apple - iPhone a iPad. Je však nutné provést modifikaci systému, tzv. jailbreak, který není dostupný pro všechny verze operačního systému iOS. Obecně ale lze říci, že je možné upravit i novější verze iOS 9.x, 10.x, 11.x. Doporučujeme však vždy zjistit verzi operačního systému v telefonu a model telefonu a dostupnost ověřit.

Nokia - podporované telefony

Odposlech telefonu SpyTel je možné instalovat i do starších telefonů Nokia s operačním systémem Symbian (Anna, Belle).

Upozornění: Před instalací se s námi poraďte, jaká je podpora vašeho konkrétního telefonu, případně jaký nový telefon zvolit.

Všechny funkce odposlechu telefonu SpyTel

Odposlech telefonních hovorů v reálném čase

Uživatel si pomocí SMS zprávy nebo přes webový portál nastaví tzv. monitorovací telefonní číslo. Z tohoto čísla poté zavolá na telefonní číslo SIM karty v upraveném bezpečnostním (monitorovaném) telefonu. Pokud právě probíhá telefonní hovor, zcela nenápadně se do tohoto hovoru skrytě připojí. Následně má možnost vyslechnout obsah telefonního hovoru. Kdykoliv je možné hovor ukončit.

Odposlech okolí v reálném čase

Uživatel si pomocí SMS zprávy nebo přes webový portál nastaví tzv. monitorovací telefonní číslo. Pokud z tohoto čísla zavolá na odposlouchávaný telefon, který je v klidu (tzn. že na něm neprobíhá žádný hovor), spustí se automaticky hlasový odposlech okolního prostoru. Ten je umožněn skrytou aktivací mikrofonu mobilního telefonu.

Záznam telefonních hovorů (GSM)

V případě, že nepotřebujete odposlouchávat telefonní hovory v reálném čase, doporučujeme telefonní hovory nahrávat a poslechnout si je zpětně. Nahrávat lze veškeré příchozí i odchozí telefonní hovory nebo pouze hovory, které vás zajímají. Například lze nastavit, že se budou nahrávat pouze hovory uskutečněné s některými konkrétními čísly.

Záznam VoIP hovorů (Skype, WhatsApp, Viber, ...)

Jedná se o záznam volání přes internet prostřednictvím aplikací jako jsou Skype, WhatsApp, Viber apod. Funkci nahrávání VoIP hovorů je pro konkrétní telefon nutné ověřit.

Záznam okolí

Pro nahrávání okolí stačí zvolit délku požadovaného záznamu a pomocí SMS zprávy nebo přes webový portál dát příkaz k zahájení záznamu. Záznam lze spustit okamžitě nebo nahrávání naplánovat dopředu. Nahrávka je poté uložena na vašem účtu na serveru, ze kterého si ji můžete kdykoliv stáhnout a přehrát v běžném přehrávači. Přesto, že je záznam velmi kvalitní, je úsporný, co se týká jeho datové velikosti. Šetří tak místo v paměti telefonu a jeho přenos na server je rychlý.

Odposlech SMS/MMS včetně ihned smazaných

Zaznamenány jsou veškeré přijaté i odeslané SMS zprávy a MMS zprávy včetně fotek. Dokonce i tehdy, pokud uživatel zprávu okamžitě smaže.

Odposlech e-mailů

Monitorovány jsou všechny přijaté i odeslané e-mailové zprávy včetně všech příloh. Podmínkou je, že uživatel používá výchozího e-mailového klienta – aplikaci Mail nebo Gmail.

Monitorování iMessage

Aplikace pro odposlech telefonu SpyTel také ukládá zprávy iMessage používané pro komunikaci mezi telefony iPhone a tablety iPad.

Zasílání falešných SMS

Slouží k zasílání SMS zpráv z odposlouchávaného telefonu bez vědomí jeho uživatele. Příjemci se zpráva jeví jako běžná SMS. O tom, že ji odesílatel ve skutečnosti neposílal, se nedozví.

Mazání SMS obsahujících definované klíčové slovo

Na dálku přes webové rozhraní lze nastavit, aby se SMS zprávy, které obsahují určité slovo, smazaly. Uživateli se poté zpráva na telefonu vůbec nezobrazí a okamžitě se smaže.

Monitorované aplikace:

Facebook, Facebook Messenger, Skype, WhatsApp, Viber, Instagram, Tinder, WeChat, LINE, BBM, Yahoo Messenger, Snapchat, Hangouts a mnoho dalších.

Odposlech mobilu SpyTel umožňuje monitorování všech běžně používaných aplikací pro komunikaci a chat, stejně jako těch méně známých. Zdaleka totiž neplatí, že uživatelé dnes používají pouze ty nejznámější komunikační prostředky jako Facebook, Skype, Viber nebo What`s App.

Stále více lidí začíná využívat i aplikace alternativní, mezi které mohou patřit například WeChat, Yahoo Messenger nebo Snapchat. Příčinou je snaha zvýšit diskrétnost komunikace použitím aplikace, o které nevíte, že jí uživatel používá, a která bude využívána jen pro určitý speciální účel.

Odposlech telefonu SpyTel ukládá kompletní oboustrannou textovou komunikaci včetně všech obrazových i zvukových příloh jako jsou fotky, snímky obrazovky, emot ikony, hlasové zprávy a další.

Vysoká přesnost

Zjištění polohy telefonu je velmi přesné, neboť jsou využívány všechny způsoby lokalizace – pomocí GPS, Wifi sítí a pomocí výpočtu vzdálenosti od vysílačů mobilní sítě GSM. Přesnost je tak v ideálním případě kolem 3 metrů. Záleží vždy na konkrétních podmínkách jako je síla GPS signálu nebo dostupnost wifi sítí v okolí.

Zjištění okamžité polohy na vyžádání

Polohu mobilního telefonu lze zjistit kdykoliv na vyžádání. A to buď přímo z vašeho webového účtu nebo pomocí SMS zprávy.

Automatické sledování polohy telefonu

Lze také nastavit, aby mobilní telefon odesílal polohu automaticky v nastaveném intervalu. Ten se může pohybovat od 10 do 60 minut. Budete mít díky tomu přehled, kde se telefon pohyboval v průběhu celého dne.

Přehledná historie

Všechny získané polohy sledovaného mobilu jsou uloženy a můžete se k nim kdykoliv vrátit. Můžete si například nechat na mapě zobrazit všechny polohy v určitý den. Polohy jsou očíslovány podle pořadí tak, jak byly zachyceny, takže okamžitě víte, odkud kam se telefon přesouval. Používáme kvalitní mapové podklady Google.

Fotky pořízené mobilním telefonem

Odposlech telefonu monitoruje veškeré fotky pořízené mobilem a odesílá je na váš účet, kde si je můžete prohlédnout. Fotky jsou zaznamenány i v případě, že je uživatel ihned smaže. V případě, že telefon nemá připojení k internetu, odešlou se fotky později.

Obrázky a fotky nahrané do telefonu

Monitorovány jsou i veškeré fotky a obrázky, které nebyly pořízeny fotoaparátem telefonu, ale

například do telefonu nahrány.

Videa

Zaznamenávána jsou všechna videa pořízená telefonem nebo v něm uložená.

Široká škála podporovaných formátů

Fotografie: JPEG, GIF, BMP, EXIF, TIFF, RAW, PNG, PPM, PGM, PBM, PNM, ECW Video: CGM, SVG, ODG, EPS, PDF, SWF, WMF, XPS, EMF, EMF+, EMZ, MP4, WMV, ASF, 3GP, 3G2, M4v, AVI

Navštívené webové stránky

Odposlech mobilu sleduje a zaznamenává všechny navštívené webové stránky. Získáte tak díky tomu dokonalý přehled toho, co uživatel na internetu navštěvuje.

Webové záložky

Sledovány jsou také oblíbené záložky uživatele, tzn. stránky, které často navštěvuje nebo jsou pro něho důležité.

Záznam přístupového kódu telefonu

Umožňuje vám dostat se do telefonu uzamčeného kódovým zámkem.

Záznam hesel aplikací Facebook, Google+, Skype, a další

Pokud chcete mít nad facebookovým nebo jiným profilem úplný přehled, můžete se do uživatelova účtu přihlásit přímo pomocí jména a hesla, které vám odposlech telefonu SpyTel zprostředkuje.

Hesla k e-mailovým účtům

Odposlech telefonu vám umožní získat hesla ke všem e-mailovým účtům, které jsou v telefonu nastaveny.

Záznam stisknutých kláves

Umožňuje zaznamenat všechny stisknuté klávesy (textové znaky). To znamená všechno, co uživatel napíše. Emaily, Facebook chat, SMS zprávy, vyhledávání v internetovém prohlížeči, přihlašovací jména, hesla apod.

Kontakty

Adresář telefonních kontaktů včetně podrobností jako je adresa, e-mail, fotka apod.

Kalendář

Všechny události a schůzky uložené v kalendáři včetně podrobností.

Poznámky

Telefon je věc, kterou má člověk vždy při ruce. Proto je často nejjednodušší a nejrychlejší zaznamenat si důležité poznámky přímo do něho. Většina lidí k tomuto účelu používá výchozí aplikaci na poznámky, která je součástí operačního systému Android i iOS (Apple iPhone). S odposlechem mobilního telefonu SpyTel máte poznámky k dispozici.

Seznam nainstalovaných aplikací

V přehledu vidíte všechny nainstalované aplikace, u kterých je kromě názvu uvedeno i  datum instalace, verze aplikace a ikona.

Přehled využívání aplikací

Kompletní přehled o tom, kdy byla jaká aplikace nainstalována, spuštěna, zavřena nebo odinstalována.

Na probíhající hovor

Pokud chcete využívat odposlech telefonních hovorů v reálném čase, je pro vás tato funkce velmi důležitá. Díky tomu, že vám telefon zasílá SMS zprávy o probíhajících hovorech, víte přesně kdy odposlech zahájit. Odposlech hovorů mobilního telefonu funguje tak, že ve chvíli, kdy vám přijde informace o probíhajícím hovoru, zavoláte ze svého mobilního telefonu na odposlouchávaný telefon a připojíte se skrytě do hovoru. Pro odposlech hovorů v reálném čase doporučujeme používat speciálně k tomu určený telefon s „anonymní“ SIM kartou, kterou jinak nepoužíváte. Zasílání SMS zpráv lze zcela vypnout nebo nastavit jen na některá telefonní čísla, která chcete odposlouchávat.

Při změně SIM karty

Pokud dojde v odposlouchávaném mobilním telefonu k výměně SIM karty, telefon vám z nové SIM karty automaticky odešle SMS zprávu s touto informací. Toto je důležité pro odposlech hovorů a odposlech okolí v reálném čase, protože pro spuštění těchto funkcí voláte na telefonní číslo v odposlouchávaném telefonu a musíte tedy vědět jaká SIM karta je v něm vložena. Ostatních funkcí se změna SIM karty nijak nedotkne.

Pro zjištění stavu baterie

Pokud si vyžádáte informaci o stavu baterie, tento údaj vám přijde jako SMS na váš telefon. Respektive na telefon, který je nastavený jako „odposlechový“.

E-mailová upozornění vám umožňují mít přehled o různých událostech, aniž byste se museli do webového systému neustále přihlašovat. Ať už nechcete ztrácet čas procházením a kontrolou nashromážděných dat nebo se z různých důvodů do systému přihlásit nemůžete.

Můžete si například nastavit, aby vám přišlo e-mailem upozornění ve chvíli, kdy bude dotyčný komunikovat s určitou osobou, která vás zajímá.

E-mailová upozornění lze nastavit na tyto typy událostí: příchozí/odchozí/zmeškané hovory, SMS zprávy, e-maily, pohyb v zadané oblasti, upozornění na výskyt klíčových slov a další.

 • Nastavení veškerých parametrů (nahrávání hovorů a okolí, odposlech v reálném čase, sledování polohy apod.)
 • Pořizování fotografií na dálku
 • Pořizování videa na dálku
 • Restartování telefonu
 • Odinstalace
 • Aktualizace

Časté otázky

Do telefonu se nainstaluje speciální software, který běží skrytě na pozadí. Instalace je rychlá a jednoduchá a ve většině případů ji zvládne uživatel sám s pomocí našeho instalačního návodu. K instalaci není potřeba počítač. Pouze připojení k internetu a jakákoliv SIM karta (v telefonu poté může být jiná). S instalací rádi poradíme telefonicky nebo e-mailem i mimo pracovní dobu. Nabízíme také odbornou instalaci naším technikem.

Upozornění: Telefon je nutné mít během instalace fyzicky v ruce, software nelze instalovat na dálku bez přístupu k telefonu.

Proč si vybrat naše řešení pro odposlech telefonu

 JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ INSTALACE  instalace je otázkou několika minut a zvládne ji i sám uživatel, pro většinu funkcí není potřeba root telefonu
 RYCHLÉ DODÁNÍ software vám dodáme e-mailem okamžitě po připsání platby na náš účet
 ODBORNÁ POMOC s instalací softwaru vám kdykoliv rádi poradíme i mimo pracovní dobu
 SPOLEHLIVOST A FUNKČNOST  všechny možnosti v jednom, největší rozsah hlasových i datových funkcí
 BEZPEČNOST skrytý běh na pozadí bez možnosti odhalení, šifrovaný přenos dat, diskrétní přístup
 AKTUALIZACE  software se neustále vyvíjí, dálkové aktualizace = podpora nových funkcí do budoucna + oprava při ztrátě kompatibility vlivem aktualizací aplikací Facebook, What's App apod.
 NASTAVENÍ NA MÍRU  software nastavíme podle vašich požadavků, snadná změna všech parametrů na dálku
 PŘÍSTUP ODKUDKOLIV  přehledný webový portál s přístupem odkudkoliv, zobrazení na mobilních telefonech i tabletech
 PŘENOSITELNOST NA JINÝ TELEFON software můžete bezplatně přenést na jiný telefon, není vázán na konkrétní zařízení ani SIM kartu
 NEVYŽADUJE STÁLÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU pokud není k dispozici internet, data se uloží a odešlou později - o nic tedy nepřijdete (data z telefonu jsou na server odesílána buď přes wifi, pomocí mobilních dat nebo oběma způsoby)

Využijte možnost instalace od odborníků

Řešení pro odposlech mobilního telefonu SpyTel si můžete nainstalovat sami pomocí našeho přehledného návodu a pomocí naší telefonické technické podpory. Avšak v případě, že jste časově zaneprázdněni nebo se nechcete instalací zabývat, ale zároveň chcete mít jistotu profesionálně odvedené práce, rádi uděláme vše za vás.

Instalace vlastními silami 0 Kč
Odborná instalace technikem 2 990 Kč s DPH

Přečtěte si naše články o odposlechu telefonu

Chcete se o možnostech odposlechu mobilních telefonů dozvědět ještě více? Přečtěte si naše články věnované tomuto tématu:

Odposlech mobilního telefonu SpyTel Vám zajistí všechny informace

Chcete utajeně monitorovat mobilní telefon Vašeho zaměstnance, partnera nebo dítěte? Potřebujete vědět s kým a o čem komunikuje? Co se děje v okolí mobilního telefonu? Kde se zrovna nachází a kde se pohyboval? Co fotí a co publikuje na sociálních sítích? Jaká data má uložená v mobilním telefonu? Vše vám pomůže diskrétně zjistit náš profesionální software pro monitorování telefonu SpyTel.

Svěřte se do rukou odborníků a používejte nejpokročilejší odposlech mobilního telefonu na trhu. Poskytneme vám profesionální podporu založenou na mnohaletých zkušenostech.