Odposlech telefonu

SpyTel je profesionální software určený pro skrytý odposlech telefonu nebo tabletu. Získáte díky němu ucelený přehled o komunikaci a aktivitě uživatele. Software pro monitorování mobilního telefonu je určen pro ochranu dětí, svěřených osob, sledování zaměstnanců a nasazení policií.

Odbornou instalaci do telefonu provádí naši zkušení technici, kteří se této problematice věnují již více než 10 let. Instalace odposlechu zahrnuje úpravu firmware telefonu, root pro plnou integraci do systému Android, nastavení na míru a otestování.

Bezpečnostní software si může uživatel instalovat i sám. Tato varianta je však vhodná pro zdatnější uživatele, případně můžeme s instalací na dálku poradit. Pokud k nám nemáte možnost telefon k úpravě dodat, je tato možnost určena právě pro vás.

Nabízíme jedno řešení, vždy se snažíme zprovoznit maximální možné množství funkcí pro konkrétní telefon a operační systém. Stačí si jen vybrat dobu, po kterou ho budete chtít využívat. Podporujeme různé typy mobilních telefonů. Aplikace je v telefonu zcela skrytá, běžný uživatel jí nemá možnost odhalit.

Ať si necháte řešení na odposlech telefonu nainstalovat od nás nebo využijete možnost instalace sami, k dispozici máte naši telefonickou podporu a webový portál, který obsahuje přehledné návody a rady.

Proč si vybrat naše řešení pro odposlech telefonu

 ODBORNÁ INSTALACE odemknutí bootloaderu telefonu, úprava jádra operačního systému, získání plného přístupu do systému, nastavení, otestování
 INSTALACE SVÉPOMOCÍ v případě potřeby nabízíme variantu pro instalaci vlastními silami, která je rychlá a nenáročná (zahrnuje většinu funkcí, není však vhodná pro všechny typy telefonů a verzí Android)
 RYCHLÉ DODÁNÍ software vám dodáme emailem okamžitě po připsání platby na náš účet
 ODBORNÁ POMOC s instalací a používáním softwaru vám kdykoliv rádi poradíme
 SPOLEHLIVOST A FUNKČNOST všechny možnosti v jednom, největší rozsah hlasových i datových funkcí
 BEZPEČNOST skrytý běh na pozadí bez možnosti odhalení, šifrovaný přenos dat, diskrétní přístup
 AKTUALIZACE software se neustále vyvíjí, dálkové aktualizace = podpora nových funkcí do budoucna + oprava při ztrátě kompatibility vlivem aktualizací aplikací Facebook, What's App apod.
 NASTAVENÍ NA DÁLKU všechny parametry odposlechového softwaru lze pohodlně nastavit na dálku přes webové rozhraní
 PŘÍSTUP ODKUDKOLIV přehledný webový portál s přístupem odkudkoliv, mobilní aplikace Android, iOS
 PŘENOSITELNÉ NA JINÝ TELEFON software můžete bezplatně přenést na jiný telefon, není vázán na konkrétní zařízení ani SIM kartu
 NEVYŽADUJE STÁLÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU pokud není k dispozici internet, data se uloží a odešlou později - o nic tedy nepřijdete (data z telefonu jsou na server odesílána buď přes wifi, přes mobilní data nebo oběma způsoby)

Již neprodáváme: Zobrazit archiv produktů