Odposlech telefonu

  • Okamžité dodání – ihned ke stažení
  • Snadná a rychlá instalace bez rootu
  • Technická podpora 24/7
  • Přístup odkudkoliv – mobilní aplikace Android / iOS
  • Přenositelné na jiný telefon
  • Nevyžaduje stálé připojení k internetu

SpyTel je moderní spolehlivý software určený pro zcela skrytý odposlech telefonu a tabletu, díky kterému získáte dokonalý přehled o veškeré komunikaci a aktivitě.

Instalace je jednoduchá a rychlá a nevyžaduje root telefonu (OS Android). Nabízíme jedno řešení se všemi dostupnými funkcemi. Stačí si jen vybrat dobu, po kterou ho budete chtít využívat. Podporujeme většinu typů mobilních telefonů. Aplikace je v telefonu zcela skrytá, neodhalí ji ani zkušený uživatel.

Naše řešení pro odposlech telefonu si dokážete nainstalovat sami, k dispozici máte naši odbornou telefonickou podporu a webový portál, který obsahuje přehledné návody a rady. Nabízíme samozřejmě také odbornou instalaci od našeho technika.

Proč si vybrat naše řešení pro odposlech telefonu

 JEDNODUCHÁ A RYCHLÁ INSTALACE instalace je otázkou 10 minut a zvládne ji i sám uživatel, pro většinu funkcí není potřeba root telefonu
 RYCHLÉ DODÁNÍ software vám dodáme emailem okamžitě po připsání platby na náš účet
 ODBORNÁ POMOC s instalací softwaru vám kdykoliv rádi poradíme i mimo pracovní dobu
 SPOLEHLIVOST A FUNKČNOST všechny možnosti v jednom, největší rozsah hlasových i datových funkcí
 BEZPEČNOST skrytý běh na pozadí bez možnosti odhalení, šifrovaný přenos dat, diskrétní přístup
 AKTUALIZACE software se neustále vyvíjí, dálkové aktualizace = podpora nových funkcí do budoucna + oprava při ztrátě kompatibility vlivem aktualizací aplikací Facebook, What's App apod.
 NASTAVENÍ NA DÁLKU všechny parametry odposlechového softwaru lze pohodlně nastavit na dálku přes webové rozhraní
 PŘÍSTUP ODKUDKOLIV přehledný webový portál s přístupem odkudkoliv, mobilní aplikace Android, iOS
 PŘENOSITELNÉ NA JINÝ TELEFON software můžete bezplatně přenést na jiný telefon, není vázán na konkrétní zařízení ani SIM kartu
 NEVYŽADUJE STÁLÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU pokud není k dispozici internet, data se uloží a odešlou později - onic tedy nepřijdete (data z telefonu jsou na server odesílána buď přes wifi, přes mobilní data nebo oběma způsoby)