Podporované telefony

 Odposlech telefonu Android

Podporujeme většinu mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android, včetně dual SIM telefonů. Pro většinu funkcí není potřeba provádět odemčení systému (tzv. root) a instalace je velmi jednoduchá. Zvládne ji uživatel sám pomocí našeho přehledně zpracovaného návodu, případně může využít technickou podporu na telefonu.

 Pro některé pokročilé funkce a v případě některých konkrétních modelů telefonů je nicméně nutné tzv. root provést. V takovém případě doporučujeme využít odbornou instalaci od nás.

Většinu námi doporučených telefonů dokážeme upravit do druhého dne od jejich převzetí. Výjimečně provádíme úpravy rychleji - v extrémních případech do dvou hodin. Vždy však konzultujte výběr zařízení s námi. Úprava telefonů s daty je složitější. U některých modelů nemusí být úprava možná.

 Bez rootu (velmi jednoduchá instalace) běží všechny funkce včetně nahrávání telefonních hovorů a okolí. Nefunguje pouze záznam sociálních aplikací (Facebook, Viber, Skype, Tinder apod.), záznam e-mailů, pořizování snímků obrazovky a odposlech hovorů a okolí v reálném čase (většina uživatelů nevyužívá, neboť lze hovory i okolí nahrávat). Výjimkou je aplikace WhatsApp, která funguje i bez rootu.

V každém případě vždy doporučujeme s námi konkrétní typ telefonu konzultovat.

Příklady podporovaných telefonů

Samsung Note 9, Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Redmi 5A, Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 mini

 Odposlech telefonu iPhone

V současné době není možné odemknout operační systém iOS (tzv. jailbreak) u novějších zařízení. Z toho důvodu nelze většinu telefonů iPhone upravit.

Odposlech telefonu v současné době není možné instalovat na produkty Apple - iPhone a iPad. Důvodem je, že se již dlouhou dobu nedaří operační systém iOS odemknout. Není tak možné provést jakýkoliv neautorizovaný zásah třetí stranou. Tzv. jailbreak je k dispozici pouze pro staré verze operačního systému iOS. Komunita vývojářů po celém světě se neustále snaží systém prolomit, nicméně zatím neúspěšně nebo jen částečně (dočasný jailbreak není pro naše potřeby použitelný).

 Konzultujte podporu telefonu s námi

Před instalací odposlechu do telefonu se s námi vždy poraďte, jaká je podpora vašeho konkrétního zařízení, případně jaký nový typ zvolit.

Příklady podporovaných telefonů Android

Příklady podporovaných telefonů IPhone