Podporované telefony

 Odposlech telefonu Android

Podporujeme většinu mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android, včetně dual SIM telefonů. Pro většinu funkcí není potřeba provádět odemčení systému (tzv. root) a instalace je velmi jednoduchá. Zvládne ji uživatel sám pomocí našeho přehledně zpracovaného návodu, případně může využít technickou podporu na telefonu.

 Pro některé pokročilé funkce a v případě některých konkrétních modelů telefonů je nicméně nutné tzv. root provést. V takovém případě doporučujeme využít odbornou instalaci od nás.

Většinu námi doporučených telefonů dokážeme upravit do druhého dne od jejich převzetí. Výjimečně provádíme úpravy rychleji - v extrémních případech do dvou hodin. Vždy však konzultujte výběr zařízení s námi. Úprava telefonů s daty je složitější. U některých modelů nemusí být úprava možná.

 Bez rootu (velmi jednoduchá instalace) běží všechny funkce včetně nahrávání telefonních hovorů a okolí. Nefunguje pouze záznam sociálních sítí (Facebook, What's App, Skype apod.), záznam e-mailů a odposlech hovorů a okolí v reálném čase.

V každém případě vždy doporučujeme s námi konkrétní typ telefonu konzultovat.

Příklady podporovaných telefonů

Samsung Galaxy S9, Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy S8 Note, Samsung Galaxy S8, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 Edge, Xiaomi Redmi 5A, Samsung Galaxy A8, Samsung Galaxy A5, Samsung Galaxy J5, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 Edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 mini, Samsung Galaxy Ace 4, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 Neo, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy A3.

 Odposlech telefonu iPhone

Odposlech telefonu je možné naistalovat na produkty Apple - iPhone a iPad. Je však nutné provést modifikaci systému, tzv. jailbreak, který není dostupný pro všechny verze operačního systému iOS. Doporučujeme zjistit verzi operačního systému a model telefonu a možnost instalace s námi konzultovat.

V současné době není možné odemknout operační systém iOS (tzv. jailbreak) u novějších zařízení. Z toho důvodu nelze většinu telefonů iPhone upravit.

 Konzultujte podporu telefonu s námi

Před instalací odposlechu do telefonu se s námi vždy poraďte, jaká je podpora vašeho konkrétního zařízení, případně jaký nový typ zvolit.

Příklady podporovaných telefonů Android

Příklady podporovaných telefonů IPhone