Odposlechy

Kvalitní a spolehlivé odposlechové prostředky

Odposlechová technika slouží k utajenému nahrávání rozhovorů a dlouhodobému monitorování místnosti / vozidla. Vyberte si špičkové špionážní odposlechy z nabídky TopSpy a získejte důkazy a cenné informace k důležitému rozhodnutí.

Již neprodáváme: Zobrazit archiv produktů

Špičkové odposlechové štěnice pro všechny situace

Máte podezření, že před Vámi Váš blízký něco tají? Domlouvají se Vaši zaměstnanci na tom, že Vás podvedou? Bojíte se, že s Vaším dítětem není něco v pořádku? Zkontrolujte, co se děje v kanceláři nebo v bytě, když tam nejste. Nahrajte si důležitou schůzku. Monitorujte rozhovory ve vozidle. Získejte důkazy o trestné činnosti. Zaznamenejte pokus nebo žádost o úplatek. Nabízíme spolehlivé štěnice pro odposlech, které zajistí informace v každé situaci. Stoprocentní spolehlivost, snadná obsluha a vynikající parametry - to jsou hlavní požadavky, podle kterých pro Vás odposlechové štěnice vybíráme.

Štěnice pro odposlech se záznamem - mikro diktafony

Moderní a oblíbená metoda odposlechu je použití kamuflovaných mikro diktafonů do běžných předmětů, např. do USB flash disku, do pera nebo do kalkulačky. Tyto odposlechy nebudí žádnou pozornost, odhalit jejich nasazení je tak prakticky nemožné. Tato pasivní nahrávací odposlouchávací technika nevysílá žádný signál a tak ji nelze odhalit detektory rádiového spektra. Z naší nabídky štěnic pro odposlech doporučujeme zejména špičkové odposlechy z Jižní Koreje.